622-M15-260-WT3
DigiKeys varenummer
151-622-M15-260-WT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M15-260-WT3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
622-M15-260-WT3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag, afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C