622-M15-260-LN3
DigiKeys varenummer
151-622-M15-260-LN3-ND
Producenter
Producentens varenummer
622-M15-260-LN3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
622-M15-260-LN3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag, afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C