621-M50-360-LN6
DigiKeys varenummer
151-621-M50-360-LN6-ND
Producenter
Producentens varenummer
621-M50-360-LN6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
621-M50-360-LN6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag, afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C