621-M50-260-LT2
DigiKeys varenummer
151-621-M50-260-LT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
621-M50-260-LT2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
621-M50-260-LT2 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C