621-M37-260-GN6
DigiKeys varenummer
151-621-M37-260-GN6-ND
Producenter
Producentens varenummer
621-M37-260-GN6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
621-M37-260-GN6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag, afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C