621-M25-360-GN3
DigiKeys varenummer
151-621-M25-360-GN3-ND
Producenter
Producentens varenummer
621-M25-360-GN3
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
621-M25-360-GN3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C