621-M25-260-GN4
DigiKeys varenummer
151-621-M25-260-GN4-ND
Producenter
Producentens varenummer
621-M25-260-GN4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
621-M25-260-GN4 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C