ECX-P37CM-18.432
DigiKeys varenummer
ECX-P37CM-18.432-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P37CM-18.432
Beskrivelse
XTAL OSC XO 18.4320MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECX-P37CM-18.432 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
48mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)