ECX-P37BN-125.000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Connor Winfield
På lager: 20
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
TXC CORPORATION
På lager: 455
Taitien
Aker Technology Corp
EPSON
EPSON
SiTime
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-P37BN-125.000
DigiKeys varenummer
ECX-P37BN-125.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P37BN-125.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-P37BN-125.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
50mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)