ECX-P27CM-148.500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
SiTime
SiTime
148.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-P27CM-148.500
DigiKeys varenummer
ECX-P27CM-148.500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P27CM-148.500
Beskrivelse
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-P27CM-148.500 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
50mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)