ECX-P27BN-20.000
DigiKeys varenummer
ECX-P27BN-20.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P27BN-20.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 20.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
20 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECX-P27BN-20.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
48mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)