ECX-P25CM-250.000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
250 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-P25CM-250.000
DigiKeys varenummer
ECX-P25CM-250.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P25CM-250.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-P25CM-250.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
50mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)