ECX-P23BN-644.5313
DigiKeys varenummer
ECX-P23BN-644.5313-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P23BN-644.5313
Beskrivelse
XTAL OSC XO 644.5313MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
644.5313 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECX-P23BN-644.5313 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
68mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)