ECX-P23BN-200.000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
SiTime
200 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-P23BN-200.000
DigiKeys varenummer
ECX-P23BN-200.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-P23BN-200.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-P23BN-200.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
50mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)