ECX-L37CN-155.52
DigiKeys varenummer
50-ECX-L37CN-155.52-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L37CN-155.52
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
155.52 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
16mA (Typ)