ECX-L37CM-120.000
DigiKeys varenummer
ECX-L37CM-120.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L37CM-120.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
120 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECX-L37CM-120.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)