ECX-L37BN-40.000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
40 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-L37BN-40.000
DigiKeys varenummer
ECX-L37BN-40.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L37BN-40.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 40.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-L37BN-40.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)