ECX-L37BN-106.250 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Renesas Electronics Corporation
106.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-L37BN-106.250
DigiKeys varenummer
ECX-L37BN-106.250-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L37BN-106.250
Beskrivelse
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-L37BN-106.250 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)