ECX-L33CN-200.000-TR
DigiKeys varenummer
50-ECX-L33CN-200.000-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECX-L33CN-200.000-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECX-L33CN-200.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L33CN-200.000-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200 MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
16mA