ECX-L33CM-500.000
DigiKeys varenummer
ECX-L33CM-500.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L33CM-500.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECX-L33CM-500.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
22mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)