ECX-L33BN-133.333 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
133.333 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-L33BN-133.333
DigiKeys varenummer
ECX-L33BN-133.333-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L33BN-133.333
Beskrivelse
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-L33BN-133.333 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)