ECX-L27BN-133.333 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
SiTime
133.333 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-L27BN-133.333
DigiKeys varenummer
ECX-L27BN-133.333-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L27BN-133.333
Beskrivelse
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-L27BN-133.333 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)