ECX-L25CM-148.500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Renesas Electronics Corporation
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECX-L25CM-148.500
DigiKeys varenummer
ECX-L25CM-148.500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L25CM-148.500
Beskrivelse
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECX-L25CM-148.500 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)