ECX-L25BN-14.7456
DigiKeys varenummer
ECX-L25BN-14.7456-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L25BN-14.7456
Beskrivelse
XTAL OSC XO 14.7456MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECX-L25BN-14.7456 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)