ECX-L23CM-27.000
DigiKeys varenummer
ECX-L23CM-27.000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECX-L23CM-27.000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
27 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECX-L23CM-27.000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
18mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)