ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-TXO-32CSMV-400-BN-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-TXO-32CSMV-400-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CLPSNW
Detaljeret beskrivelse
40 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 1,7V – 3,465V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,465V
Mfr
Frekvensstabilitet
±1ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
2,5mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Output
Klemt sinusform
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)