ECS-MPI4040R3-2R2-R
DigiKeys varenummer
XC2332TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2332CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2332DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-MPI4040R3-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Induktor 3.4 A 48mOhm 1816 (4540 metrisk)
EDA/CAD-modeller
ECS-MPI4040R3-2R2-R Modeller
DC-modstand (DCR)
48mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Strøm - Mætning (Isat)
7,9A
Højde - Monteret (maks.)
0,073" (1,85mm)