ECS-MPI4040R2-2R2-R
DigiKeys varenummer
XC2319TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2319CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2319DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-MPI4040R2-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Induktor 3.2 A 58mOhm 1816 (4540 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-MPI4040R2-2R2-R Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
58mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%
Pakke/hus
1816 (4540 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Strøm - Mætning (Isat)
5,7A
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)