ECS-80-18-30B-AGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2709TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2709CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2709DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-18-30B-AGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±25ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-80-18-30B-AGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±25ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)