ECS-80-18-23B-JTN-TR
DigiKeys varenummer
XC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3083CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3083DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-18-23B-JTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-80-18-23B-JTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (6x3,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,138" B (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)