ECS-80-12-30-JGM-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-80-12-30-JGM-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-80-12-30-JGM-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-80-12-30-JGM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-12-30-JGM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 100 Ohms 2-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
8 MHz
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstolerance
±20ppm