ECS-61-18-5PXEN-TR
DigiKeys varenummer
XC1686TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1686CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1686DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-61-18-5PXEN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 6.1440MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.144 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 70 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-61-18-5PXEN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
6.144 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm