ECS-60-20-5G3XDS-TR
DigiKeys varenummer
XC1493TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1493CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1493DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-60-20-5G3XDS-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 70 Ohms HC-49/US - 3 ledere
EDA/CAD-modeller
ECS-60-20-5G3XDS-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Frekvens
6 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm