ECS-520-8-47-CKM-TR
DigiKeys varenummer
XC2554TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2554CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2554DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-520-8-47-CKM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 52.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
52 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-520-8-47-CKM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
52 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)