ECS-5032MV-1250-CN-TR
DigiKeys varenummer
XC3099TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3099CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3099DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-5032MV-1250-CN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
125 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-5032MV-1250-CN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,6V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)