ECS-500-20-30B-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-500-20-30B-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 50 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 30 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-500-20-30B-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 20pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 30 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 50 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (5x3,2) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,033" (0,85mm) |