ECS-480-8-47Q-JTN-TR
DigiKeys varenummer
XC2898TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2898CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2898DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-480-8-47Q-JTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-480-8-47Q-JTN-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)
Belastningskapacitans
8pF