ECS-480-12-37B-CWY-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-480-12-37B-CWY-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-480-12-37B-CWY-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-480-12-37B-CWY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-480-12-37B-CWY-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 48 MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)