ECS-400-8-47Q-CES-TR
DigiKeys varenummer
XC2896TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2896CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2896DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-400-8-47Q-CES-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-400-8-47Q-CES-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)
Belastningskapacitans
8pF