ECS-400-8-47-JTN-TR
DigiKeys varenummer
XC1970TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1970CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1970DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-400-8-47-JTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-400-8-47-JTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)