ECS-400-8-36Q-CWY-TR
DigiKeys varenummer
XC2730TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2730CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2730DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-400-8-36Q-CWY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-400-8-36Q-CWY-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
8pF