ECS-400-18-33-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2717TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2717CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2717DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-400-18-33-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-400-18-33-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)