ECS-400-12-33Q-JES-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-400-12-33Q-JES-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-400-12-33Q-JES-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-400-12-33Q-JES-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-400-12-33Q-JES-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-400-12-33Q-JES-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
40 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapacitans
12pF