ECS-40-20-5PXDU-TR
DigiKeys varenummer
XC1524TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1524CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1524DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-40-20-5PXDU-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 150 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-40-20-5PXDU-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Frekvens
4 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm