ECS-3961-500-AU-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-3961-500-AU-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-3961-500-AU-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-3961-500-AU-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-3961-500-AU-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-3961-500-AU-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)