ECS-3951M-200-BN-TR
DigiKeys varenummer
XC299TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC299CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC299DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-3951M-200-BN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-3951M-200-BN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)