ECS-384-8-36B-CKY-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ECS Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 12.835
Datablad
38.4 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder