ECS-330-18-33-JGN-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-330-18-33-JGN-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-330-18-33-JGN-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 18pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 40 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 33 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvenstolerance ±20ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,031" (0,80mm) |