ECS-.327-12.5-34QCS-TR9
DigiKeys varenummer
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR9TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR9CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR9DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-34QCS-TR9
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
32.768 kHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerance
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Belastningskapacitans
12,5pF
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)