ECS-.327-12.5-12RR-TR
DigiKeys varenummer
XC3094TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3094CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3094DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-12RR-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-12RR-TR Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (2x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
12,5pF